2022-2023 Eğitim Öğretim Bahar Yarıyılı II. Öğretim Tezsiz ve Uzaktan Öğretim Tezsiz Programları Ek Kontenjan Sonuçları Hakkında

Enstitümüz 2022-2023 Eğitim Öğretim Bahar Yarıyılı II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans ve Uzaktan Öğretim Tezsiz Ek Kontenjan Programları Kesin Kayıt Sonuçları Açıklanmıştır.

Kesin kayıt işlemleri için http://sis.sdu.edu.tr/oibs/ina_app/ adresinden başvuru esnasında kullanılan kullanıcı adı ve şifreyle, onay butonunu kullanarak kesin kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

* Öğrenci Numaranızı öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Not:

1. Kayıt yaptırmaya hak kazanan II. Öğretim Tezsiz ve uzaktan öğretim tezsiz yüksek lisans öğrencilerimiz, kesin kayıt yaptırabilmeleri için 30-31 Ocak 2023 tarihlerinde saat 17.00'a kadar öğrenci numaralarıyla Halk Bankası'na öğrenim harcını yatırmaları gerekmektedir. 

2.  Tüm adayların kesin kayıt için Enstitümüze gelmelerine gerek yoktur.

* Kayıtlarını yapan öğrencilerin Enstitümüz Akademik Takvimini  göz önüne alarak ders kayıtları ile ilgili duyuruları  takip etmeleri gerekmektedir

3. Öğrencilerimiz öğrenim ücretlerini Halk Bankası ve Ziraat Bankası bankamatiklerinden ödeyebilirler. (Lisansüstü Harç Ücreti)

• HALK BANKASI BANKAMATİKLERİNDEN ÖDEME
• Giriş-->Kurum Ödemeleri-->Harç-->Ödeme Yapacağınız Kurumun Bağlı
Bulunduğu İl Plaka Kodu (32 yazılacak)--->SDÜ--- >Öğrenci No girerek Öğrenim
Ücretinizi yatırabilirsiniz.

EFT ile ödeme kabul edilmemektedir.

4. Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Adaylardan Harç Yatırmayanların Durumları Aktif Olmayacağından Kayıtları Yapılmayacaktır.

5. Kesin kayıt hakkı kazananların KESİN KAYIT ONAY BUTONUNA tıklamaları gerekmektedir.

Yayın Tarihi: 27/01/2023
Okunma Sayısı: 1612