2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Kayıt Yaptırmaya Hak Kazananlar

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Uzaktan Öğretim Tezsiz Programlara kayıt yaptırmaya hak kazananların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Kesin kayıt esnasında gerekli belgelere ulaşmak için tıklayınız.

Enstitümüz Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Asil Adaylar T.C. HALK BANKASINA şahsen giderek gişelerden Üniversite adı ve Lisansüstü listesinde öğrenci numaralarını (sistemde görülen-1750 ile başlayan) bildirerek (İnternet bankacılığı veya bankamatiklerden harç ödemesi yapılamamaktadır.) 

Kesin kayıt yaptırmak isteyen adaylar; Lisansüstü öğrenci harcı 1200 TL'yi yatırıp banka dekontu ile kesin kayıt için istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde 20-21-24 Temmuz 2017 tarihlerinde (3 gün) Enstitümüze şahsen ya da noter vekaleti verilecek şahıslar aracılığı ile teslim etmeleri gerekmektedir.  Enstitümüze ibraz etmiş olduğunuz belgelerdeki bilgiler ile ön kayıt için internet üzerinden girilen bilgilerde, her ne sebeple olursa olsun (lehte veya aleyhte) hatalı, eksik vb. yapılan yanlış beyanlar nedeniyle tutarsızlık olması halinde kayıt işleminiz iptal edilecektir. Başvuru ve kesin kayıt için gerekli belgeler, kesin kayıt tarihlerinde mesai saatleri içerisinde eksiksiz olarak şahsen ya da noter vekaleti verilecek şahıslar aracılığı ile teslim etmeleri gerekmektedir. Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kesin kayıt için istenen belgelerinde eksiklik olması halinde kaydı yapılmayacaktır.  

Taahhütnameye sosyalbilimler.sdu.edu.tr adresinde bulunan formlar/dokümanlar bölümünden diğer formlar kısmından temin edebilirsiniz.

*Belirtilen tarihlerde kesin kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez.

**Asil Adaylardan kayıt yaptırmayanların yerine yedek adaylardan sırayla 25-26 Temmuz 2017 tarihlerinde kesin kayıtları yapılacaktır.

Yayın Tarihi: 19/07/2017
Okunma Sayısı: 12740