2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Kayıt Yaptırmaya Hak Kazananlar

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında II. Öğretim Tezsiz Programlara kayıt yaptırmaya hak kazananların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Enstitümüz II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Asil Adaylar T.C. HALK BANKASINA şahsen giderek gişelerden Üniversite adı ve Lisansüstü listesinde öğrenci numaralarını (sistemde görülen-1750 ile başlayan) bildirerek (İnternet bankacılığı veya bankamatiklerden harç ödemesi yapılamamaktadır.) 

Kesin kayıt yaptırmak isteyen adaylar; Lisansüstü öğrenci harcı 840 TL'yi yatırıp banka dekontu ile kesin kayıt için istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde 06-07-10 Temmuz 2017 tarihlerinde (3 gün) Enstitümüze şahsen ya da noter vekaleti verilecek şahıslar aracılığı ile teslim etmeleri gerekmektedir. 

Ancak Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi II. Öğretim Tezsiz Programında belirtilen ALAN II'ye (Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası ile yapılan protokol kapsamında Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Çalışanı, üyesi yada üye işyeri çalışanı olduğunu gösterir ITSO'dan aldığı belgeyi ibraz etmek şartını sağlayan) başvuru yaparak asil kayıt hakkı kazanan öğrenciler 672 TL yatıracaklardır.  

Enstitümüze ibraz etmiş olduğunuz belgelerdeki bilgiler ile ön kayıt için internet üzerinden girilen bilgilerde, her ne sebeple olursa olsun (lehte veya aleyhte) hatalı, eksik vb. yapılan yanlış beyanlar nedeniyle tutarsızlık olması halinde kayıt işleminiz iptal edilecektir.

Başvuru ve kesin kayıt için gerekli belgeler, kesin kayıt tarihlerinde mesai saatleri içerisinde eksiksiz olarak şahsen teslim edilmesi gereklidir. Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kesin kayıt için istenen belgelerinde eksiklik olması halinde kaydı yapılmayacaktır.  

*Belirtilen tarihlerde kesin kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez. 

Taahhütnameye sosyalbilimler.sdu.edu.tr adresinde bulunan formlar/dokümanlar bölümünden diğer formlar kısmından temin edebilirsiniz.

Asil Adaylardan kayıt yaptırmayanların yerine yedek adaylardan sırayla 11-12 Temmuz 2017 tarihlerinde kesin kayıtları yapılacaktır. 

Yayın Tarihi: 05/07/2017
Okunma Sayısı: 12366