2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Lisansüstü II. Öğretim Tezsiz Programlara Kayıt Yaptırmaya Hak Kazananlar

 

2016-2017  Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Yarıyılında II. Öğretim Tezsiz Programlara kayıt yaptırmaya hak kazananların listesine ulaşmak için tıklayınız.

Enstitümüz II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Asil Adaylar T.C. HALK BANKASINA şahsen giderek gişelerden Üniversite adı ve Lisansüstü listesinde öğrenci numaralarını (sistemde görülen-1650 ile başlayan) bildirerek (İnternet bankacılığı veya bankamatiklerden harç ödemesi yapılamamaktadır.) Lisansüstü öğrenci harcı olan 840 TL yatırıp banka dekontu ile kesin kayıt için istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde 11-13 Ocak 2017 tarihlerinde (3 gün) Enstitümüze şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Taahhütname kayıt esnasında Enstitümüzden temin edilebilir.

Ancak Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi II. Öğretim Tezsiz Programında belirtilen ALAN II'ye (Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası ile yapılan protokol kapsamında Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Çalışanı, üyesi yada üye işyeri çalışanı olduğunu gösterir ITSO'dan aldığı belgeyi ibraz etmek şartını sağlayan) başvuru yaparak asil kayıt hakkı kazanan öğrenciler 672 TL yatıracaklardır. 

Enstitümüze ibraz etmiş olduğunuz belgelerdeki bilgiler ile ön kayıt için internet üzerinden girilen bilgilerde, her ne sebeple olursa olsun (lehte veya aleyhte) hatalı, eksik vb. yapılan yanlış beyanlar nedeniyle tutarsızlık olması halinde kayıt işleminiz iptal edilecektir.Başvuru ve kesin kayıt için gerekli belgeler, kesin kayıt tarihlerinde mesai saatleri içerisinde eksiksiz olarak şahsen teslim edilmesi gereklidir. Kayıt hakkı kazanan öğrencilerin kesin kayıt için istenen belgelerinde eksiklik olması halinde kaydı yapılmayacaktır.  

*Belirtilen tarihlerde kesin kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez.

 


 

Yayın Tarihi: 10/01/2017
Okunma Sayısı: 10624