24 Haziran 2018 Pazar

UZAKTAN EĞİTİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINA KAYIT HAKKI KAZANAN YEDEK ADAYLARIN DİKKATİNE

11 Eylül 2013 Çarşamba 17:18 tarihinde eklendi | 2780 defa okundu

Enstitümüz Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programlarına Kayıt Yaptırmayan Asil Adayların Yerine, Kayıt Hakkı Kazanan Yedek Adaylar 12-13 Eylül 2013 Tarihlerinde Mesai Saatleri İçerisinde Kayıt İşlemlerini Yaptırabilirler…

NOT: KAYIT YAPTIRMAYAN ASİL ADAYLARDAN YERİNE, KAYIT YAPTIRMA HAKKI KAZANAN YEDEK ADAYLAR (BELİRTİLEN TARİHLERDE) KAYITLARINI YAPTIRMALARI İÇİN ENSTİTÜMÜZCE 1. YEDEK İTİBARİ İLE SIRASIYLA ARANACAKTIR.

Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Yedek Adaylar T.C. Halk Bankası'na öğrenci numaralarını (sistemde görünen) bildirerek 1200,00 tl yatırıp kayıt için istenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde elden veya posta yolu ile belirtilen tarihlerde mutlaka enstitüye ulaştırması gerekmektedir. Postada meydana gelen gecikmelerden dolayı enstitümüz sorumlu olmayacaktır. Enstitü'ye ibraz etmiş olduğunuz belgelerdeki bilgiler ile ön kayıt için internet üzerinden girilen bilgilerde, her ne sebeple olursa olsun (lehte veya aleyhte) hatalı, eksik v.b. yapılan yanlış beyanlar nedeniyle tutarsızlık olması halinde, kayıt işleminiz iptal edilecektir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1. Diploma veya çıkış belgesinin noter veya herhangi bir resmi kurum tarafından onaylı fotokopisi.

2. Transkriptin noter veya herhangi bir resmi kurum tarafından onaylı fotokopisi.

3. Nüfus cüzdanının fotokopisi.

4. Fotoğraf (4 adet).

5. Askerlik müsaade belgesi.

 

Yönetim Kurulu Kararları

Uzaktan Öğretim Sistemi

Tez Savunma Tarihleri

Seminer ve Etkinlikler

Ders Katalogları ve AKTS

Isparta Konulu Tezler